Kilka słów o Fotelach USZAKI…

Kilka słów o Fotelach USZAKI…

Jako Pracownia Tapicerska pomagamy tworzyć aranżację Waszych wnętrz. Gusta są różne. Lubicie nowoczesny design, również styl glamour, wiecznie modną klasykę. Ale jedna cecha Waszych wyborów jest wspólna – WYGODA. Z naszej strony WYGODA to przede wszystkim odpowiednie meble. Dlatego postanowiliśmy tworzyć mebel, który nie dość że wpasuje się praktycznie w każdy styl, to przede wszystkim oddaje komfort. Jest nim Fotel USZAK.

Historia fotela uszaka sięga aż XVI/XVII wieku. I do dziś dnia jest nieraz głównym elementem pomieszczeń. Ilu jego producentów – tyle modeli foteli uszak. Fotel USZAK wybierany jest przez klientów na różne sposoby. Dla niektórych to fotel przed telewizor, inni stawiają na fotel do salonu. Dla przyszłych mam to idealny fotel do sypialni lub fotel do pokoju małego dziecka. Fotel Uszak spełni większość oczekiwań. Jest to przede wszystkim fotel wygodny, fotel stabilny i stylowy. Ideą Pracowni Tapicerskiej tapiceruj.pl jest architektura wygody, gdzie jedynych architektem jest nasz klient i jego potrzeby. Dlatego nasze fotele Uszaki przekraczają linię rutyny. Ich niestandardowy kształt przyciąga uwagę. Komfortowe siedzisko relaksuje.

Różne modele foteli USZAK pasują do wielu aranżacji wnętrz. Swój model odnajdą wielbiciele stylu glamour, fani klasyki oraz projektanci wnętrz, którzy stawiają na nowoczesny design.

Do produkcji foteli USZAK używamy materiałów najwyższej klasy. W kilku modelach swoje miejsce znalazły oryginalne guziczki Swarovski. Łączymy kolory, wzory i style. 

Zostań architektem swojego wnętrza. Stwórz z nami tylko swój własny i niepowtarzalny fotel USZAK!
Nasze meble charakteryzuje najwyższa jakość. Przekraczamy granice standardu – pozwala nam na to wieloletnie doświadczenie oraz wysoka specjalizacja.

 

Galeria Foteli USZAK

W dniach 24.07 - 07.08.2023 pracownia jest nieczynna z powodu urlopów.